Český tým je zvyklý na kritické situace. Ta, která přichází po porážce 0:3 od Dánů v kvalifikačním boji o postup na mistrovství světa, je však i pro dříve těžce zkoušené Čechy výjimečná. „Ta situace je určitě těžší než v minulé kvalifikaci o Euro. Nyní jsme doma hodně ztratili,“ uvědomil si trenér Michal Bílek, že remíza s Bulhary a debakl s Dány začíná být moc.

Úterní utkání v Arménii tak nabývá mnohem větší důležitosti, než si na začátku týdne byl schopný kdokoliv připustit. „Musíme vyhrát, abychom ještě mohli pomýšlet na postup do Brazílie. Kdybychom nevyhráli, bude to pravděpodobně můj konec,“ připustil Bílek, že gilotina, kterou mu nad hlavu už několikrát stavěli fanoušci, ho může nyní opravdu setnout.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se