Navzdory diskusím o tom, zda by nebylo lepší hrát fotbalové mistrovství světa v Kataru v zimních měsících, začal pouštní stát připravovat mistrovství světa na léto. V něm teploty v zemi dosahují často až pětačtyřiceti stupňů a to by bylo náročné pro fotbalisty i pro návštěvníky šampionátu.

Hassan al-Thawadi, generální tajemník organizačního výboru mistrovství světa řekl, že Katar bude o přesunutí šampionátu na zimu jen v případě, že to bude chtít zbytek světa.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se