Navzdory diskusím o tom, zda by nebylo lepší hrát fotbalové mistrovství světa v Kataru v zimních měsících, začal pouštní stát připravovat mistrovství světa na léto. V něm teploty v zemi dosahují často až pětačtyřiceti stupňů a to by bylo náročné pro fotbalisty i pro návštěvníky šampionátu.
Hassan al-Thawadi, generální tajemník organizačního výboru mistrovství světa řekl, že Katar bude o přesunutí šampionátu na zimu jen v případě, že to bude chtít zbytek světa.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












