Rekordy německé Bundesligy se hroutí. Zasloužili se o to fotbalisté Bayernu Mnichov, kteří válcují soupeře a už po osmadvacátém kole nejvyšší německé soutěže si zajistili titul, což se dosud nikomu nepodařilo. Ovšem v Mnichově po získání první trofeje, roste s jídlem chuť a chtějí ještě další. Těmi jsou Liga mistrů a Německý pohár.
Po sobotní výhře 1:0 ve Frankfurtu si hráči nového mistra zajásali, trenér Jupp Heynckes sice létal nad hlavami hráčů vzduchem, ale žádný večírek se nekonal. "Když vyhrajeme ještě pohár a Ligu mistrů, tak pak můžeme slavit tři čtyři dny," řekl k tomu francouzský záložník týmu Franck Ribery pro diepresse.com.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










