Smutno je v českém fedcupovém týmu po prvním dnu semifinálového utkání s Itálií v Palermu, po němž prohrávají 0:2. V prvním utkání nestačila na italskou jedničku Saru Erraniovou česká dvojka Lucie Šafářová a poté narazila i Petra Kvitová, která proti Robertě Vinciové nevyhrála ani jednou své podání. Ani jedna z českých tenistek nezískala set.
"Musíme na zítra něco vymyslet," řekl nehrající kapitán Petr Pála a uznal, že soupeřky byly lepší. "Kdyby se Pétě podařilo v prvním setu odskočit o dva gamy mohlo se celé utkání vyvíjet jinak, ale nestalo se. Není to ideální," uznal.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












