Smutno je v českém fedcupovém týmu po prvním dnu semifinálového utkání s Itálií v Palermu, po němž prohrávají 0:2. V prvním utkání nestačila na italskou jedničku Saru Erraniovou česká dvojka Lucie Šafářová a poté narazila i Petra Kvitová, která proti Robertě Vinciové nevyhrála ani jednou své podání. Ani jedna z českých tenistek nezískala set.

"Musíme na zítra něco vymyslet," řekl nehrající kapitán Petr Pála a uznal, že soupeřky byly lepší. "Kdyby se Pétě podařilo v prvním setu odskočit o dva gamy mohlo se celé utkání vyvíjet jinak, ale nestalo se. Není to ideální," uznal.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se