V šatně brněnské Kajot Areny panovala o pátečním poledni dobrá nálada. Hokejisté národního týmu byli spokojeni po den starém vítězství nad Finskem, avšak u některých se radost z reprezentování mísí s mírnými obavami, že po příjezdu hráčů z NHL mohou o účast na mistrovství světa přijít.

Aktuálně taková situace nejvíce doléhá na gólmany, neboť Winnipeg Ondřeje Pavelce v noci na dnešek ztratil naději na postup do bojů o Stanleyův pohár, a měl by tak být trenéru Aloisi Hadamczikovi k dispozici pro vrchol sezony.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se