Portugalský trenér španělského fotbalového kolosu José Mourinho se snaží zabránit vyřazení Realu Madrid v semifinále Ligy mistrů s Dortmundem, na jehož stadionu minulý týden prohrál 1:4. "Pokud nepostoupíme do semifinále, bude to moje selhání," řekl Mourinho.
"Vím, že neúspěch je vždycky věcí trenéra, zatímco úspěch je zásluhou všech," dodal portugalský kouč s tím, že neuvažuje o tom, že by mohlo jít o jeho poslední zápas na lavičce Realu. "Já jen vím, že to bude můj nejdůležitější zápas za posledních deset let," dodal s tím, že jeho budoucnost na výsledku ale závislá není.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








