Čeští hokejisté prohráli ve svém druhém utkání na mistrovství světa ve Stockholmu s domácím Švédskem 1:2. O jediný gól se v přesilovce postaral Jiří Hudler. Národnímu týmu k úspěchu nepomohl ani výborný výkon brankáře Alexandra Saláka.

Po opatrném úvodu, ve kterém se oba celky soustředily na pozornou obranu, zápas ovládli domácí. A pomohly jim k tomu přesilové hry. Při Hudlerově vyloučení prověřili pozornost Saláka postupně Axelsson, Eriksson a Fransson, skóre ale otevřel až šest sekund po návratu útočníka Calgary na led Ericsson.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se