Čeští hokejisté sehráli na MS svůj nejlepší zápas, výhře proti Norsku šli naproti od první minuty.
Jako by se s příletem Tomáše Plekance a Marka Židlického probrali i jejich spoluhráči z NHL. Plekanec setřásl sedmi zápasovou sérii proti Ottawě a přinesl energii, která doposud prvnímu útoku chyběla. Oživená kladenská spolupráce s Tlustým (hráli spolu během výluky v extralize) přinesla během dvanácti minut tři góly.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












