Čeští hokejisté sehráli na MS svůj nejlepší zápas, výhře proti Norsku šli naproti od první minuty.

Jako by se s příletem Tomáše Plekance a Marka Židlického probrali i jejich spoluhráči z NHL. Plekanec setřásl sedmi zápasovou sérii proti Ottawě a přinesl energii, která doposud prvnímu útoku chyběla. Oživená kladenská spolupráce s Tlustým (hráli spolu během výluky v extralize) přinesla během dvanácti minut tři góly.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se