"Sezona byla krátká, proto člověk není tolik unavený jako jindy. Ale ta další bude zase náročnější. Brzy začnou kempy v NHL, sezona, v ní olympiáda," plánuje už se sedmi body nejproduktivnější hráč šampionátu v českém dresu Jakub Voráček. Mimochodem nejproduktivnější i mezi Čechy v základní části NHL. "Teď si dám pivo, pak možná krátkou dovolenou," dodal.

Na Terminálu 3 to bylo pro český hokejový speciál smutné přivítání. Loni pálilo slunce, sběratelů autogramů bylo násobně víc, o novinářích nemluvě. Teď zataženo a poloprázdná malá příletová hala. Hráči sami vypadali unaveně, nevesele.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se