Je možná nudný patron, a proto je pak z celého tenisu nuda, jak v rozhovoru pro francouzský deník L´Equipe poznamenal v Paříži už vyřazený tenista Ernest Gulbis. Je možná strojový, jak si všímají fanoušci nebo novináři. Emoce mu nepřísluší. Pořád ale vypadá, že je jedním z tenisových králů, i když mu bude brzy dvaatřicet a hovoří se o tom, že už je za zenitem.

V Paříži ale došel pohodlně do třetího kola, kde ho v neděli čeká Francouz Giles Simon. První dva zápasy zvládl Švýcar bez ztráty setu, což se nepovedlo Nadalovi a Djokovič na podobnou statistiku potřeboval vítězný tie-break.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se