Po slušném výkonu z minulého týdne získal Karel Abraham další bod v seriálu mistrovství světa MotoGP. Ve Velké ceně Itálie skončil stejně jako v minulém závodě ve Francii patnáctý. Jakub Kornfeil, který jezdí ve slabší třídě Moto3, spadl v poslední zatáčce a závod nedokončil.

Abraham se vyvezl k bodu z dvacátého místa na startu a pomohly mu k němu zejména nehody soupeřů. V závěru udržel patnáctou pozici v čele tříčlenné skupiny jezdců. Lukáš Pešek byl posledním klasifikovaným jezdcem na 19. místě.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se