Po slušném výkonu z minulého týdne získal Karel Abraham další bod v seriálu mistrovství světa MotoGP. Ve Velké ceně Itálie skončil stejně jako v minulém závodě ve Francii patnáctý. Jakub Kornfeil, který jezdí ve slabší třídě Moto3, spadl v poslední zatáčce a závod nedokončil.
Abraham se vyvezl k bodu z dvacátého místa na startu a pomohly mu k němu zejména nehody soupeřů. V závěru udržel patnáctou pozici v čele tříčlenné skupiny jezdců. Lukáš Pešek byl posledním klasifikovaným jezdcem na 19. místě.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








