Oslabená nastupující nemocí odehrála tenistka Petra Kvitová dnešní čtvrtfinále Wimbledonu. Chybějící síly nahradila podle trenéra Davida Kotyzy vůlí, zvládla podle něj jeden ze svých nejlepších zápasů na letošním turnaji, ale s Belgičankou Kirsten Flipkensovou prohrála.

"Přišlo mi, když vezmu výkony, co tady doteď podávala, že tenhle byl jeden z lepších, ne-li nejlepší. Na jednu stranu asi handicapovaná byla, ale řekl bych, že se to snažila vykompenzovat vůlí a odhodláním tam nechat všechno," řekl Kotyza po prohře své svěřenkyně 6:4, 3:6 a 4:6 po více než dvouhodinovém boji.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se