Jezdci mají na letošní Tour de France za sebou už devět z jedenadvaceti etap, dvě poslední navíc byly horské, a zvlášť ta poslední extrémně náročná. V pondělí byl na programu volný den, ale kdo by očekával nějakou pohodu, je hodně na omylu.
"Po takových etapách si ani neodpočinete, protože vás čeká dlouhý přesun," vysvětluje cyklista Zdeněk Štybar, jenž o letošní Tour kvůli zranění přišel. "Loni na Vueltě jsem zažil, že jsme se všichni hned po dojetí hromadně osprchovali v hale, naskákali do autobusů, z autobusů do letadel a pak letěli přes celé Španělsko," popisuje.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










