V době, kdy veteráni na konci kariéry nahání na poslední chvíli vysněné tituly a jsou kvůli tomu ochotni opustit klub, jehož dres oblékali třeba i deset a více sezon, by neměl být přestup dvou budoucích členů Basketbalové sině slávy do Brooklynu takovým překvapením. Zvyknout si ale na Paula Pierceho a Kevina Garnetta v jiném než zeleném dresu, bude pro hodně fanoušků těžkou zkouškou.
Brooklyn, ačkoliv je po své první sezoně v NBA mezi ostatními kluby takovým benjamínkem, chce tituly. A chce je hned. První sezona, nová luxusní hala a zvučné posily, ukázaly, že Nets to myslí vážně. Příchodem bostonských hvězd ale v Brooklynu právě vyložili karty na stůl a obraz východní konference, kde doposud neohroženě kralovali Miami Heat, se změnil k nepoznání.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











