První start po čtyřměsíční pauze zaviněné problémy s kolenem čeká na etapovém závodu Kolem Polska českého cyklistu Zdeňka Štybara. Dvojnásobný mistr světa v cyklokrosu už se nemůže dočkat, dosud tak dlouhou přestávku nezažil. Do závodu vyrazí v sobotu a věří, že poctivý trénink přetaví v úspěšný start.

Sedmadvacetiletý jezdec stáje Omega Pharma-Quick Step bude závodit poprvé od klasiky Paříž-Roubaix, kterou jel 7. dubna. Následně se podrobil operaci kolena. Závod Kolem Polska začne netradičně dvěma etapami v Itálii. "Fakt se nemůžu dočkat," potvrdil Štybar na svém webu. Pauza byla nakonec delší, než sám čekal.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se