Na opakované záběry i sporných situací, za které dosud klubům hrozila sankce 50 tisíc korun, se mohou v nadcházející sezoně těšit fanoušci v hokejové extralize. Vedení soutěže ještě dolaďuje, jaká bude definitivní podoba herního řádu, ale na přání samotných klubů i po ohlasech fanoušků z něj zřejmě tento postih zmizí.

Příznivci na stadionech tak budou moci na kostkách sledovat opakované záběry podobně jako v televizních přenosech. "Ještě jsme nerozhodli, ale zaobíráme se tím," řekl ředitel extraligy Josef Řezníček při středečním setkání extraligových kapitánů v Nošovicích, kde se vedení soutěže setkalo i s marketingovými zástupci klubů. "Je to pro kluby svazující, co mohou pouštět a co ne," doplnil.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se