Začal na střídačce, přišel v druhé půli a rozhodl. Roman Bednář se pro Spartu stal žolíkem, nejprve zachraňoval body v Brně, pak i doma proti Bohemians 1905. Svými výkony si možná řekl o místo v základní sestavě vedle Davida Lafaty.
"Nepřišel jsem do Sparty, abych seděl na lavičce. Ale samozřejmě jako střídající hráč tam prostě nepřijdu a neodchodím to. Snažím se svým přístupem dokázat, že to půjde. Chtěl bych rád do základu, ale je to na trenérovi. Nikam se necpu," řekl novinářům Bednář.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






