Začal na střídačce, přišel v druhé půli a rozhodl. Roman Bednář se pro Spartu stal žolíkem, nejprve zachraňoval body v Brně, pak i doma proti Bohemians 1905. Svými výkony si možná řekl o místo v základní sestavě vedle Davida Lafaty.

"Nepřišel jsem do Sparty, abych seděl na lavičce. Ale samozřejmě jako střídající hráč tam prostě nepřijdu a neodchodím to. Snažím se svým přístupem dokázat, že to půjde. Chtěl bych rád do základu, ale je to na trenérovi. Nikam se necpu," řekl novinářům Bednář.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se