Ostudný vstup Slavie do nového ročníku Gambrinus ligy vyvrcholil v pondělní dohrávce 5. kola. Slavia, kterou bookmakeři pasovali do role mírného favorita, naprosto vyhořela a inkasovala od Teplic sedm branek. Prohra 0:7 je vůbec nejvyšší porážkou v historii červenobílého mužstva.

"A já jsem pod tím podepsán," je si vědom trenér sešívaných Michal Petrouš. "Člověk má teď po zápase různé myšlenky, ale já z boje utíkat nechci. Jsem určitě spoluviník, ale nejprve se z toho chci vyspat a ráno uvidím," řekl třiačtyřicetiletý kouč.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se