Ostudný vstup Slavie do nového ročníku Gambrinus ligy vyvrcholil v pondělní dohrávce 5. kola. Slavia, kterou bookmakeři pasovali do role mírného favorita, naprosto vyhořela a inkasovala od Teplic sedm branek. Prohra 0:7 je vůbec nejvyšší porážkou v historii červenobílého mužstva.
"A já jsem pod tím podepsán," je si vědom trenér sešívaných Michal Petrouš. "Člověk má teď po zápase různé myšlenky, ale já z boje utíkat nechci. Jsem určitě spoluviník, ale nejprve se z toho chci vyspat a ráno uvidím," řekl třiačtyřicetiletý kouč.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










