Vítězství se jim samo nabízelo. Vedli, soupeř přišel o dva vyloučené hráče a vypadal podrážděně. Přesto fotbalisté Bohemians Praha 1905 remizovali se Slováckem 1:1. „Je to pro nás, jako kdybychom prohráli,“ glosoval to brankář Bohemians Martin Berkovec.

Byl to tak trochu zápas paradoxů. Domácí „klokani“ nehráli vůbec dobře první půli, přesto po ní vedli 1:0 i díky tomu, že Berkovec chytil tři velké šance hostů. Když se ve druhé půli Bohemians zlepšili a Slovácko navíc přišlo o vyloučeného obránce Lukáš Kubáně, hosté vyrovnali.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se