Za neúspěšný vstup fotbalové Slavie do sezony završený pondělním debaklem 0:7 s Teplicemi nemůže trenér, chyba je spíše ve složení hráčského kádru. Myslí si to aspoň ostřílený kouč František Cipro, který v minulosti Slavii několikrát vedl a v roce 1996 s ní dosáhl na mistrovský titul.

"Chyba trenéra to není. Je to skladbou hráčů. Je tam spousta hráčů, co nemají ve Slavii co dělat. V normální Slavii, která hraje o poháry a špičku ligy. Taková by Slavia měla být," řekl Cipro v rozhovoru s ČTK.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se