"Letos ani loni ale nenabídla FIM žádnému českému týmu divokou kartu," zaráží Ivanu Ulmanovou, ředitelku Automotodromu Brno a hostitelku Grand Prix České republiky. "Asi je v českém motocyklovém sportu něco špatně," dodává.
Pro tři závody kategorie Moto GP, Moto 2 a Moto 3 jich rozdala Mezinárodní motocyklová federace (FIM) celkem pět. Z českých promotérů a závodníků se ani nikdo nehlásil.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










