"Letos ani loni ale nenabídla FIM žádnému českému týmu divokou kartu," zaráží Ivanu Ulmanovou, ředitelku Automotodromu Brno a hostitelku Grand Prix České republiky. "Asi je v českém motocyklovém sportu něco špatně," dodává.

Pro tři závody kategorie Moto GP, Moto 2 a Moto 3 jich rozdala Mezinárodní motocyklová federace (FIM) celkem pět. Z českých promotérů a závodníků se ani nikdo nehlásil.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se