„Příští rok závod ještě nebude,“ řekl pro CNN k chystané velké ceně USA šéf formule 1 Bernie Ecclestone a hned dodal důvod: „Nemají peníze.“ Pořadatelům prý zatím schází zhruba sto milionů dolarů.
Mluvčí závodu Alex Howe to ale nepotvrdil. "Nechceme komentovat finanční záležitosti, ale jsme na dobré cestě připravit závod už pro rok 2014," tvrdí.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








