Více střel na branku, více vynucených trestů pro soupeřovy hráče, dokonce i více vyhraných vhazování. Přesto se čeští hokejisté na úvod nového ročníku Euro Hockey Tour, který začal pardubickým turnajem, z vítězství proti Finsku neradovali. Severskému soupeři podlehli 1:3.

Svěřence Aloise Hadamczika tak stále trápí mizerná koncovka, kterou jako by si přenesli z minulé sezony. "I loni jsme dávali málo gólů. Dneska nám chybělo i trochu štěstí, ale na to se rozhodně nechci vymlouvat," sdělil po utkání český kouč.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se