Více střel na branku, více vynucených trestů pro soupeřovy hráče, dokonce i více vyhraných vhazování. Přesto se čeští hokejisté na úvod nového ročníku Euro Hockey Tour, který začal pardubickým turnajem, z vítězství proti Finsku neradovali. Severskému soupeři podlehli 1:3.
Svěřence Aloise Hadamczika tak stále trápí mizerná koncovka, kterou jako by si přenesli z minulé sezony. "I loni jsme dávali málo gólů. Dneska nám chybělo i trochu štěstí, ale na to se rozhodně nechci vymlouvat," sdělil po utkání český kouč.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










