Tenistky Andrea Hlaváčková a Lucie Hradecká si stejně jako loni zahrají na US Open finále čtyřhry. Stříbrné olympijské medailistky do boje o titul postoupily po překvapivé výhře nad sestrami Serenou a Venus Williamsovými 6:4 a 6:2. Finále ženské dvouhry si zopakují Serena Williamsová a Běloruska Viktoria Azarenková.

"Jsme nadšené. Porazily jsme skvělý tým, každou výměnu jsme hrály na maximum a z postupu do finále jsme šťastné," řekla Hlaváčková na kurtu. České tenistky porazily americké sestry poprvé v kariéře. V předešlých dvou vzájemných zápasech prohrály ve finále Wimbledonu a posléze i olympijských her v Londýně.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se