Tenistky Andrea Hlaváčková a Lucie Hradecká si stejně jako loni zahrají na US Open finále čtyřhry. Stříbrné olympijské medailistky do boje o titul postoupily po překvapivé výhře nad sestrami Serenou a Venus Williamsovými 6:4 a 6:2. Finále ženské dvouhry si zopakují Serena Williamsová a Běloruska Viktoria Azarenková.
"Jsme nadšené. Porazily jsme skvělý tým, každou výměnu jsme hrály na maximum a z postupu do finále jsme šťastné," řekla Hlaváčková na kurtu. České tenistky porazily americké sestry poprvé v kariéře. V předešlých dvou vzájemných zápasech prohrály ve finále Wimbledonu a posléze i olympijských her v Londýně.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










