Výsledek 0:7 s Teplicemi nebyl jen výstřelem do tmy. I když se po něm sešívaní vzchopili a vyhráli na hřišti Znojma a v poháru v Chomutově, pak přišla porážka s Jihlavou a při návratu zpět do Edenu další debakl, tentokrát od Mladé Boleslavi.

"Mužstvu už nemám co dát. Inkasujeme hloupé góly po dalších individuálních chybách," kroutil hlavou trenér Michal Petrouš, který bezprostředně po prohře na svou funkci rezignoval. "Musí přijít změna," je si vědom třiačtyřicetiletý trenér.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se