Výsledek 0:7 s Teplicemi nebyl jen výstřelem do tmy. I když se po něm sešívaní vzchopili a vyhráli na hřišti Znojma a v poháru v Chomutově, pak přišla porážka s Jihlavou a při návratu zpět do Edenu další debakl, tentokrát od Mladé Boleslavi.
"Mužstvu už nemám co dát. Inkasujeme hloupé góly po dalších individuálních chybách," kroutil hlavou trenér Michal Petrouš, který bezprostředně po prohře na svou funkci rezignoval. "Musí přijít změna," je si vědom třiačtyřicetiletý trenér.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










