V sedmašedesáté minutě vybuchl neapolský stadion San Paolo v burácivý jásot. Domácí Lorenzo Insigne vstřelil druhý gól svého mužstva proti Dortmundu a zpečetil tak porážku loňského finalisty Ligy mistrů. K úspěšnému vstupu do základní skupiny této souteže tak Neapoli pomohl hráč, kterého pro vrcholový fotbal vypiplal český trenér Zdeněk Zeman.

"Je úžasné vstřelit svůj první gól v Lize mistrů doma na San Paolu, navíc proti tak skvělému soupeři," rozplýval se po zápase Insigne pro Sky Sport Italia. Hbitý útočník se trefil parádně z přímého kopu, když poslal míč do šibenice Langerakovy branky. Dost možná v tu chvíli v duchu poděkoval svému českému učiteli, bez jehož přispění by radost svým sourodákům z Neapole nejspíš nedělal.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se