Bývalý slávista Lukáš Vácha dal jeden gól, bývalý slávista Bořek Dočkal vstřelil, byť s trochou štěstí, ten druhý. Sparta v Edenu vyhrála 2:0 díky brankám dvou fotbalistů, kteří spolu hrávali v sešívané mládeži. Za minulostí se ale ani jeden z nich už neohlíží.
"Na tohle derby budu vzpomínat vždycky rád, protože pro nás bylo vítězné. I atmosféra perfektní a myslím si, že to byl docela dobrý zápas," zhodnotil Dočkal své první derby pražských "S" na straně letenského mužstva.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










