Souboj prvního se čtvrtým týmem extraligové tabulky předpovídal vyrovnanou podívanou, přestože mírným favoritem byla Slavia. Zlín si však na ledě O2 Areny ani neškrtl a na Moravu odjíždí s potupným debaklem 0:6. Lodivod sešívaných Vladimír Růžička ale ví, že každá série jednou končí. "Sezona je dlouhá, tohle je pořád teprve její začátek," varuje své svěřence.

Ti ale v neděli potvrdili, proč jsou na čele celé ligy. "Podařilo se nám dát rychlé dva góly. A pak, i když soupeř nějaké šance měl, nás podržel brankář Furch. Když jsme vedli o šest branek, tak se zápas už jen dohrával," chválil Růžička.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se