Tomáš Berdych, ano. Petra Kvitová také. Radek Štěpánek se svým deblovým partnerem Leandrem Paesem rovněž. Pouze dvojice Andrea Hlaváčková - Lucie Hradecká se Turnaj mistryň zřejmě týkat nebude a Česko tak nezopakuje svoji kompletní účast na závěrečných akcích tenisového roku - Turnaji mistrů, resp. mistryň z loňska, jak v obou singlech, tak deblech.
V kalendáři mužských turnajů ATP zbývá ještě z letošního plánu finálový víkend turnaje v Tokiu. Tam mimochodem Berdych válí, v sobotu jej čeká semifinále s Rafaelem Nadalem, který se zřejmě brzy stane světovou jedničkou. Loni zde Berdych skončil ve čtvrtfinále, takže už teď to je pro něho mírné zlepšení.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









