Tomáš Berdych, ano. Petra Kvitová také. Radek Štěpánek se svým deblovým partnerem Leandrem Paesem rovněž. Pouze dvojice Andrea Hlaváčková - Lucie Hradecká se Turnaj mistryň zřejmě týkat nebude a Česko tak nezopakuje svoji kompletní účast na závěrečných akcích tenisového roku - Turnaji mistrů, resp. mistryň z loňska, jak v obou singlech, tak deblech.

V kalendáři mužských turnajů ATP zbývá ještě z letošního plánu finálový víkend turnaje v Tokiu. Tam mimochodem Berdych válí, v sobotu jej čeká semifinále s Rafaelem Nadalem, který se zřejmě brzy stane světovou jedničkou. Loni zde Berdych skončil ve čtvrtfinále, takže už teď to je pro něho mírné zlepšení.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se