Dvojnásobní daviscupoví šampioni Tomáš Berdych i Radek Štěpánek přislíbili účast v prvním kole soutěže o "salátovou mísu" i v dalším roce. Měli by se objevit v sestavě proti nizozemským tenistům 31. ledna až 2. února v Ostravě.

"Jsem určitě rád, že se domluvili a budou hrát," řekl ČTK kapitán Jaroslav Navrátil. "Sejde se vítězný tým, což je skvělé, a už se na lavičku těším," dodal Navrátil, který ve finále proti Srbsku chyběl kvůli plicní embolii a zaskočil za něj Vladimír Šafařík.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se