Dvojnásobní daviscupoví šampioni Tomáš Berdych i Radek Štěpánek přislíbili účast v prvním kole soutěže o "salátovou mísu" i v dalším roce. Měli by se objevit v sestavě proti nizozemským tenistům 31. ledna až 2. února v Ostravě.
"Jsem určitě rád, že se domluvili a budou hrát," řekl ČTK kapitán Jaroslav Navrátil. "Sejde se vítězný tým, což je skvělé, a už se na lavičku těším," dodal Navrátil, který ve finále proti Srbsku chyběl kvůli plicní embolii a zaskočil za něj Vladimír Šafařík.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









