Jestli se NBA za éry LeBrona Jamese, Kobeho Bryanta a Carmela Anthonyho něco naučila, pak to, že jeden hráč na zisk titulu nestačí. Proto spojil James v roce 2010 síly s Dwyanem Wadem v Miami, proto šel Anthony do New Yorku za tehdy ještě produktivním Stoudemirem, proto Lakers před rokem přivedli Dwighta Howarda - aby pomohl stárnoucímu Bryantovi vyhrát jeho vysněný šestý titul, kterým by se vyrovnal (alespoň v této statistice) Michaelu Jordanovi. Jenže NBA se za ty roky taky naučila to, že ne každý hollywoodský scénář má happy end.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se