Desítka běžců na lyžích se v úterý vrátila ze soustředění v Itálii a už ve čtvrtek ráno odlétá na olympijské hry do Soči. S ambicemi na přední umístění počítají jen muži, jejichž jedničkou stále zůstává Lukáš Bauer, což potvrdil i trenér Miroslav Petrásek. Ženy budou spoléhat hlavně na Evu Vrabcovou-Nývltovou.
Závěrečná příprava v Itálii probíhala podle připraveného plánu, ke dvěma změnám v ní ale přece jenom došlo. „Bauer se rozhodl pro individuální přípravu. Jsme spolu ale v telefonickém kontaktu a Lukáš tvrdí, že je při chuti a těší se do Soči. Ladí formu, kterou by měl potvrdit o víkendu v závodě na 15 kilometrů v italském Toblachu. Onemocnění přibrzdilo Jakše, který po uzdravení musel zvolit jinou náplň tréninku,“ říká Petrásek.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











