Pavel Knorr bude společnost nadále podporovat ve strategickém řízení skupiny firem a dalších projektech, které mají přesah z uplynulého období a jsou pro PHC důležité. Zároveň se vrací k exekutivnímu vedení své vlastní poradenské společnosti.

Václav Pícha řídí finance v PHC  - čtěte ZDE

Skupina firem PHC se bude nadále zaměřovat především na e-commerce a digitální marketing – oblasti podnikání, které dlouhodobě patří k jejím klíčovým. Postupně opustí ty oblasti podnikání v lékárenství, ve kterých se na trhu dostatečně neprosazuje. Takto například dochází k prodeji části sítě lékáren Harmonia společnosti ČLH provozující lékárny Dr. Max.

K definování a naplňování výše uvedené strategie došlo v posledním roce díky spolupráci majitele společnosti PharmDr. Vladimíra Finsterle a výkonného ředitele Ing. Pavla Knorra. Ve skupině PHC došlo zároveň k definování nové vize, mise a obchodních cílů.  Skupina centralizovala své nákupní, logistické a produkční aktivity, stejně jako finanční řízení – a to jak z důvodu dosahování výrazně vyšší produktivity, tak spokojenosti zákazníků i obchodních partnerů.