Prostřednictvím vzniklé aliance chce Eset svým zákazníkům nabídnout možnost kombinací technologií Eset a vybraných produktů třetích stran.

 

Šifrovací nástroj DESlock+

DESlock+ je jednoduchý šifrovací nástroj, který malým i velkým firmám poskytuje ochranu před různými typy narušení dat a umožňuje tak bezpečné sdílení dat a tedy bezpečnou spolupráci.

Prostředí šifrovacího nástroje DESlock

DESlock+ nabízí zákazníkům řešení Esetu lepší ochranu firemní infrastruktury a zároveň efektivní šifrování na mobilních přístrojích pracovníků.

Na klientské straně umožňuje šifrování souborů, složek a e-mailů, a také celých disků či vyměnitelných médií. DESlock+ Enterprise server pak umožňuje spravovat uživatele a pracovní stanice a provádí různé úlohy od aktivace, změny bezpečnostních politik, nastavení, šifrovacích klíčů až po požadavky na stav bezpečnosti koncových stanic.

 

Řešení pro zálohování a obnovu dat StorageCraft

StorageCraft představuje polde zástupců Esetu osvědčené řešení pro zálohování a obnovu dat, ochranu dat a migraci pro fyzické, virtuální a hybridní prostření Windows a Linux.

Řešení StorageCraft zvyšuje odolnost IT systémů a tím i celých organizací. Umožňuje uživatelům zachovat kontinuitu jejich fungování i v případě katastrofy, výpadku systémů nebo jiných událostí. Výrazně zkracuje případné výpadky a omezuje tak hrozby vzniku škod.

Prostředí zálohovacího nástroje StorageCraft

Storage Craft umožňuje zálohování souborů a kompletního operačního systému, včetně aplikací a služeb. Šetří úložný prostor díky minimální velikosti zálohy disku a šetří čas díky automatickému procesu pravidelných záloh. Je nezávislý na hardwaru: obnovení systému může proběhnout na jiném fyzickém stroji nebo ve virtuálním prostředí.

Detailní informace o šifrovacím nástroji DESlock+ a informace o řešení pro zálohování a obnovu dat StorageCraft najdete na sránce www.eset.cz.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist