V nejnovější verzi doznala aplikace bezpečnostního nástroje Safety4Data od společnosti IT-CNS rozsáhlých změn včetně přepracování uživatelského rozhraní a začlenění nových originálních funkcí.

"Jako zcela zásadní vnímám, že se v nové verzi ještě více zjednodušil proces odesílání souborů, stejně tak jako instalace a rozběhnutí aplikace," komentoval dokončení nejnovější verze Safety4Data předseda představenstva IT-CNS Luboš Hajn.

Základní tarif aplikace Safety4Data lze používat zcela zdarma, a to po neomezeně dlouhou dobu. Tento tzv. tarif Basic mohou využívat dva uživatelé a přenést maximálně pět souborů měsíčně. Po dosažení limitů je možné zvolit jeden z pěti nabízených tarifů nebo si tarif uzpůsobit podle individuálních potřeb.

"Spuštění aplikace, kterou uvádíme na trh, předcházelo testování její betaverze u řady stávajících i potenciálních klientů ve Spojených státech. Aplikaci Safety4Data jsme vyvinuli speciálně pro americký trh a nepřestáváme pracovat na jejím dalším rozvoji," dodává Hajn.

 

Článek byl publikován v ICT revue.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist