Vybudování inovační centrum YSoft Labs chce společnost hledat nové cesty k rozšíření produktového portfolia, přičemž se i nadále bude soustředit na rozvoj současných obchodních příležitostí. V souvislosti s významným posílením inovačních aktivit společnosti se také postupně otevře 40 nových pracovních míst pro hardwarové inženýry, architekty a produktové a projektové manažery.

Centrum YSoft Labs má umožnit rozrůstajícímu týmu oddělení výzkumu a vývoje soustředit se na nové oblasti, zejména na IoT (Internet of Things) a na řízení byznysových procesů. Zejména v těchto kategoriích vidí společnost nejsilnější potenciál pro vývoj budoucích produktů, s nimiž chce pomáhat firemním zákazníkům zvyšovat efektivitu a celkově modernizovat jejich podnikání.

„IoT ovlivní většinu obchodních procesů. To bude přední hráče v IT segmentu motivovat k vývoji systémů a infrastruktury, které firmám umožní se těmto změnám přizpůsobit,“ uvádí se ve zprávě analytické skupiny Gartner z loňského prosince.  

„Týmy Y Soft, které se věnují vývoji, dlouhodobě s novými technologiemi experimentují, a díky tomu stále drží tempo s novými trendy na trhu. Martin de Martini společně s oddělením R&D tak mají pro YSoft Labs ideální startovní podmínky,“ říká Ondřej Krajíček, CTO a člen představenstva Y Soft.    

„Investice do vzniku YSoft Labs a posílení výzkumu v nových oblastech představují pro Y Soft klíčová rozhodnutí,“ říká Martin de Martini, ředitel YSoft Labs a spoluzakladatel společnosti Y Soft. „Díky YSoft Labs můžeme efektivně propojit týmy talentovaných vývojářů a projektových manažerů, kteří společně pracují na vytvoření nové generace podnikových řešení,“ dodal.

 

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist