Arbes se v loňském roce úspěšně prosadil se svým návrhem na redesign aplikace Crafos pro oblast Treasury a Market Risk. Prvním úkolem bylo převzetí podpory a plnění SLA po bývalém dodavateli. Toto se podařilo naplnit a Arbes prokázal, že je schopen během několika měsíců převzít stávající systém, který je provozován na několika odlišných technologických platformách.

Druhá část vítězné nabídky, tedy samotný redesign, se postupně bude realizovat v rámci předdefinovaných projektových celků v letošním roce, s tím, že k jeho ukončení dojde v roce 2017.

Pro společnost Arbes Technologies představuje práce na tomto projektu kombinaci analytických, konzultantských a vývojových prací. Jde o velmi podnětnou zkušenost, která jí pomáhá rozšiřovat záběr poskytovaných služeb, stejně jako zvyšovat odbornost specialistů Arbesu ve specifických oblastech peněžních a kapitálových trhů. "Vedle dodávky vlastních produktů Arbes Topas a Arbes TA jsme schopni podporovat a rozvíjet na vysoké úrovni i aplikace, které přímo nevychází z dílny Arbesu," řekl k tomuto úspěchu Milan Krupička, ředitel divize finančních informačních systémů a správy dokumentů v Arbes Technologies.

"Arbes je jedním z našich klíčových dodavatelů v oblasti kapitálových a peněžních trhů. Jde o dostatečně velkou společnost, která může bance naší velikosti garantovat stabilitu systému a zastupitelnost a zároveň je stále dostatečně flexibilní," tvrdí Milan Hain, člen představenstva Raiffeisenbank zodpovědný za oblast IT.

Arbes Technologies

 

Článek byl publikován v ICT revue 5/2016.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist