Kamila Šandová disponuje mnohaletou praxí v oblasti personalistiky. Své bohaté zkušenosti nabyla převážně v divizích Deutsche Post DHL Group, kde působila na různých pozicích již od roku 2005 a to nejen v Praze, ale i v Austrálii, nebo Velké Británii. Během této doby prokázala své silné stránky v oblasti lidských zdrojů, interní komunikace, nebo zákaznického servisu a mnoha dalších.

„Za novou posilu v našem PPL týmu jsem velmi rád a věřím, že Kamila Šandová svými mnohaletými zkušenostmi z oboru po celém světě přispěje k pozitivnímu rozvoji naší firmy. Na spolupráci s ní se moc těším a chtěl bych jí v její nové roli popřát mnoho úspěchů,“ říká Petr Chvátal, generální ředitel PPL. 

 „V dnešní době, kdy se český trh dopravních firem potýká s nedostatkem kvalitní pracovní síly, ať už na pozicích řidičů, nebo v logistických centrech, pro mě znamená funkce HR ředitelky velkou výzvu. V nejbližší době se proto budu, mimo jiné, úzce zabývat právě tímto problémem, aby naše společnost byla dostatečně připravena na blížící se sezonu.  Těší mě, že mohu být součástí profesionálního týmu ve společnosti, která patří ve svém oboru mezi jedničky na trhu,“ říká Kamila Šandová, HR ředitelka PPL.  

Své studium na univerzitách u nás i v zahraničí zaměřila na obor financí a marketingu, ale i na komunikaci a masmédia.

 

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist