Matt Komorowski pracuje ve společnosti PayPal od roku 2012. Svou kariéru zde zahájil na postu vedoucího prodeje. V této roli měl na starost rozvoj obchodních partnerství a podporu zavádění nových produktů ve více než 20 zemích střední a východní Evropy.
Jako nový generální ředitel společnosti PayPal pro střední a východní Evropu bude spolupracovat s podniky a oborovými partnery v tomto regionu, spoluutvářet reakci na změny v prostředí plateb a urychlovat a podporovat obchod v regionu střední a východní Evropy.
V minulosti pracoval ve společnostech Boston Consulting Group, Avon Cosmetics a Groupon. Začínal jako podnikatel v Kanadě, kde podporoval malé a střední firmy v jejich marketingových iniciativách.
Je absolventem Rotmanovy obchodní školy při torontské univerzitě, kde získal bakalářské tituly v oborech obchod a finance. Hovoří anglicky a polsky.
Ve volném čase se věnuje silniční cyklistice a běhu, hraje squash, jezdí na snowboardu a skáče s padákem.
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.
Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.
- Veškerý obsah HN.cz
- Možnost kdykoliv zrušit
- Odemykejte obsah pro přátele
- Ukládejte si články na později
- Všechny články v audioverzi + playlist