Globální poradenská společnost Roland Berger rozšiřuje v ČR svojí působnost, a proto posiluje také personálně. „Jan přináší množství zkušeností a znalost trhu, stejně jako podnikatelského ducha, který odlišuje Roland Berger od našich konkurentů. Je jedním z řady nových kolegů, kterými posilujeme náš tým výjimečnými talenty, a jsem přesvědčen, že Jan bude hrát klíčovou roli v překonávání vysokých očekávání našich klientů, která mají od špičkové poradenské firmy,“ uvedl Philip Staehelin, Managing Partner české pobočky Roland Berger.

Jan Čížek přichází z KPMG, kde působil pět let v oddělení Management Consultingu a vedl poradenství pro loterijní společnosti. Po absolvování VŠE nastoupil do společnosti Philips, kde v odděleních marketingu a obchodu působil čtyři roky. Poté se přesunul do KPMG do oddělení Management Consultingu, kde měl na starosti především projekty marketingových a obchodních strategií pro přední české a globální finanční instituce a loterijní společnosti.

 „Roland Berger je znám svým energickým podnikatelským duchem a má vynikající tým. Velmi se na tuto novou výzvu těším,“ řekl Čížek.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist