Iva Caňková před vstupem do Colliers International získala osmnáctiletou praxi na realitním trhu. Deset let působila ve společnosti Pinnacle Central & Eastern Europe na pozici Head of Asset Management pro Českou republiku a Slovensko a zodpovídala za kompletní poradenské služby pro interní i externí klienty.

„Iva přechází na pozici ředitelky oddělení Retail and Asset Management Services. Tato nová divize, kterou Iva pomohla založit, reflektuje požadavky našich klientů. Ti často potřebují pomoc při přípravě strategií pro udržení a získání nájemců, ale také při plánování změn za účelem zhodnocení svých nemovitostí,“ řekl generální ředitel Colliers International v České republice Omar Sattar.

„Divize Asset Management Services přináší více příležitostí pro multifunkční projekty. Naši klienti mohou využívat znalostí a zkušeností, které náš tým získal za více než třináct let praxe v oboru retailu. Rozšíření specializace o pronájem komerčních prostor pak bylo dalším logickým krokem, zvláště v období rostoucí poptávky v obou těchto oblastech,“ dodáváIva Caňková, ředitelka oddělení pro Retail and Asset Management Services Colliers International v České republice.