Společnost Infor získala desetiletý kontrakt na dodávku cloudového řešení v hodnotě několika milionů dolarů, jehož součástí bude implementace odvětvově-specifické sady řešení Infor CloudSuite Food & Beverage společně s dalšími 18 systémy Infor.

V rámci projektu dojde k nahrazení 17 různých stávajících ERP systémů, z nichž většina pochází od společností SAP a Oracle. Nové řešení bude obsahovat všechny hlavní aplikace, včetně ERP, řízení lidských zdrojů a talentového managementu, finančního řízení, řízení rizik, řízení výdajů, řízení výkonnosti, business intelligence, údržby podnikového majetku, CRM, správy nákupu a řízení dodavatelského řetězce.

"Byli jsme vybráni na základě dostupnosti našich aplikací na cloudové platformě a těšíme se na další úspěšný rozvoj partnerství. S naším týmem pro digitální transformaci v dceřiné firmě H&L Digital a řešením Infor Coleman postaveným na umělé inteligenci (AI) již nyní diskutujeme, jak posunout projekt do další fáze a poskytnout tak Intersnacku ucelený rámec pro inovaci a expanzi na nové trhy," řekl Stephan Scholl, prezident společnosti Infor.

ERP Inforu nasadí také ve společnosti Elpro-Energo, která po dvaceti letech prodeje začne vyrábět transformátory.

Půjde o SyteLine orientovaný na výrobní podniky, jehož implementátorem je společnost ITeuro, partner Inforu pro Českou republiku. Součástí dodávky bude i InduStream, vlastní řešení od ITeura pro digitální podporu výroby. Zahájení ostrého provozu je naplánováno na počátek roku 2019.

V rámci implementace získá Elpro-Energo komplexní informační systém Infor SyteLine (CloudSuite Industrial) včetně jeho české lokalizace s účetnictvím a evidencí majetku podle tuzemských legislativních požadavků. Součástí řešení je i modul pro řízení interní údržby. Pro odvádění informací o hotové práci, bezpapírovou dílnu a další digitální podporu výroby bude SyteLine propojen s aplikací InduStream. Rozšíření CADlink pak propojí ERP SyteLine s 3D softwarem SolidWorks.

 

Zpráva byla zveřejněna v dubnovém vydání magazínu ICT revue.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist