Oddělení poradenských služeb společnosti Cushman & Wakefield se bude věnovat přípravě specializovaných analýz nemovitostí a trhů v oblastech výstavby a proveditelnosti, optimalizace aktiv a strategického plánování. Tým nyní rozšířil své zaměření konkrétně o optimalizaci aktiv a přestavby, čímž vychází vstříc klientům, kteří se snaží držet krok s rychle se měnícími trendy na trzích.

Richard Hogg je partner a od roku 2007 je rovněž vedoucím oddělení oceňování a poradenských služeb společnosti Cushman & Wakefield. Na českém trhu působí od roku 1999, přičemž předtím pracoval řadu let v hotelovém týmu společnosti ve Velké Británii. Richard je oceňovatelem regulovaným RICS a držitelem certifikátu HypZert Mortgage Lending Value s oprávněním poskytovat ocenění na bázi zadlužitelné hodnoty. Vystudoval Nottingham Trent University.

„Je mi potěšením oznámit, že Michal Naskos nově povede naše oddělení oceňování v České republice. Jedná se o velmi zkušeného a uznávaného odborníka, který je ztělesněním nejvyšších standardů profesionality. Nová struktura vedení nám umožní zaměřit se na příležitosti v oboru poradenství, a to za podpory Michalova týmu i ostatních oddělení, kde budeme i nadále našim klientům pomáhat s adaptací na rychle se měnící trh,“ prohlásil Richard Hogg, vedoucí týmu oceňování a poradenství společnosti Cushman & Wakefield.

Michal Naskos, partner a vedoucí oddělení oceňování, v oboru působí již 17 let a patří k nejzkušenějším oceňovatelům na českém trhu. Oceňuje nemovitosti ze všech sektorů a ve firmě je specialistou na obor bankovnictví. Kromě práce pro své klienty se Michal navíc řadu let věnuje rozvoji oboru oceňování v České republice. Je členem Královského institutu diplomovaných znalců (RICS) a Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN). Michal je absolventem Univerzity Karlovy a oceňovatelem regulovaným RICS.

Díky týmu více než 2 000 odborných oceňovatelů na celém světě je společnost Cushman & Wakefield schopna poskytovat klientům komplexní řešení založená na podrobné znalosti místních poměrů.

 

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist