Prvního listopadu rozšířili tým průmyslového oddělení Harry Bannatyne a Lucie Řezníčková. Harry nastoupil na pozici regionálního ředitele a partnera společnosti a Lucie zastává pozici Associate. Prvního prosince doplní tento tým Miroslav Kotek, a to na pozici Director. Všichni tři mají rozsáhlé zkušenosti v tomto oboru a vynikající znalost trhu. Konkrétně na tom českém dohromady působí již 23 let.

Průmyslový segment v Evropě, včetně střední a východní, je v posledních letech velice aktivní. Česká republika se díky své strategické geografické poloze a kvalifikované a vzdělané pracovní síle stala hlavním cílem provozovatelů logistických a 3PL služeb a také výrobců automobilů a ostatních průmyslových zpracovatelů.

„Žijeme ve vzrušující době. Trh je silný, klienti mají důvěru ve stávající podnikatelské prostředí a každý je plný energie a chuti k využití nových příležitostí k zajištění růstu. Průmyslové nemovitosti jsou dalším důležitým strategickým odvětvím, na které se chceme zaměřit a kde se chceme rozvíjet. Harry, Lucie a Miroslav jsou obrovským přínosem pro tým. Harry a Miroslav mají díky svým letitým zkušenostem z průmyslového odvětví, kde si vybudovali silnou základnu a vynikající vztahy se zákazníky z České republiky, Slovenska i celého regionu CEE. Lucie je mladým talentem s obrovským entuziasmem a umí s neskutečnou přesností pochopit potřeby klientů. Naši noví kolegové obohatí stávající silný tým Colliers a umožní rozšířit kapacity ještě více,“ řekl výkonný ředitel Colliers International pro Českou republiku Tewfik Sabongui.

„S radostí vítáme na palubu tři nové členy našeho týmu. Pokračujeme v plánu přitáhnout a udržet kvalitní a klientsky orientované profesionály. Tímto rozšířením týmu ještě zdaleka nekončíme, ale jedná se o jeden ze základních kamenů naší strategie,“ řekl Luke Dawson, regionální ředitel a vedoucí kapitálových trhů pro oblast CEE.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist