Společnost ACOMWARE hlásí tři nové posily. Její interní tým specialistů, který dnes čítá bezmála 30 osob a pracuje pro řadu významných internetových i retailových firem jako Astratex.cz, Expert nebo Tescoma, se nově rozšířil o Ondřeje Smékala na pozici Senior E-commerce Consultant. Ondřej dlouhá léta působil v Seznam.cz, kde pracoval jako konzultant Skliku pro klíčové zákazníky a agentury. Ondřej bude mít v ACOMWARE na starosti nejvýznamnější zákazníky.

Své dlouholeté zkušenosti s českým internetem zužitkuje na nové pozici také Petr Cikán jako Email marketing manager. Petr v roce 1999 vybudoval a 13 let provozoval úspěšný e-shop s elektronikou, kde zajišťoval všechny aktivity včetně emailingu. Na nové pozici se stará o klienty jako je Conrad Electronic ČR, Kytary.cz nebo Tescoma, kterým poskytuje ACOMWARE služby inteligentního emailingu.

Posledním nováčkem je Manager pro PR a obsah, kterým se stal Kamil Gric. Ten v minulosti působil v roli novináře v několika významných českých periodikách a v posledních letech se také věnuje vlastním internetovým projektům z oblasti stavebnictví a energetiky.

Ondřej Smékal, Senior E-commerce Consultant společnosti ACOMWARE

 

 

 

 

 

 

 

 

Ondřej Smékal

Petr Cikán, Email marketing manager společnosti ACOMWARE

 

 

 

 

 

 

 

Petr Cikán

Kamil Gric, Manager pro PR a obsah společnosti ACOMWARE

 

 

 

 

 

 

 

 

Kamil Gric