Jaroslav Vittek (44) pracuje v ING Bank více než 20 let. Za toto období prošel několika výkonnými a manažerskými pozicemi zaměřenými na řízení úvěrových rizik, vztahový management, úvěrové produkty, produkty platebního styku a řízení likvidity a správy a úschovy cenných papírů. V roce 2010 byl jmenován generálním ředitelem ING Bank na Slovensku s odpovědností za komerční a retailové bankovnictví.

Jaroslav Vittek přichází do české ING Bank s cílem naplňovat základní smysl existence banky – umožňovat a pomáhat klientům z řad firem, institucí i jednotlivců být o krok napřed v životě i v podnikání. Chce budovat a prohlubovat profilaci a vnímání ING Bank jako prvotřídního, specializovaného a spolehlivého bankovního partnera pro velké lokální i nadnárodní korporátní a institucionální klienty a jako bezpečného přístavu pro flexibilní zhodnocování vkladů individuálních klientů.

Jaroslav Vittek nahradí v čele české pobočky ING Bank Jana Bartholomeuse, který ji vedl čtyři roky. Řízení slovenské ING Bank se ujme Marian Tatar.