Globální poradenská společnost Roland Berger rozšiřuje v ČR svojí působnost, a proto posiluje také personálně. „Jan přináší množství zkušeností a znalost trhu, stejně jako podnikatelského ducha, který odlišuje Roland Berger od našich konkurentů. Je jedním z řady nových kolegů, kterými posilujeme náš tým výjimečnými talenty, a jsem přesvědčen, že Jan bude hrát klíčovou roli v překonávání vysokých očekávání našich klientů, která mají od špičkové poradenské firmy,“ uvedl Philip Staehelin, Managing Partner české pobočky Roland Berger.

Jan Čížek přichází z KPMG, kde působil pět let v oddělení Management Consultingu a vedl poradenství pro loterijní společnosti. Po absolvování VŠE nastoupil do společnosti Philips, kde v odděleních marketingu a obchodu působil čtyři roky. Poté se přesunul do KPMG do oddělení Management Consultingu, kde měl na starosti především projekty marketingových a obchodních strategií pro přední české a globální finanční instituce a loterijní společnosti.

 „Roland Berger je znám svým energickým podnikatelským duchem a má vynikající tým. Velmi se na tuto novou výzvu těším,“ řekl Čížek.