Milan Uhrin (38) má za sebou už téměř 15 letou profesní dráhu. Začínal pracovat jako dělník, pak mistr výroby a postupně prošel všechny pozice až po manažerské. Působil na manažerských postech spojených s řízením firem a jejich výroby. Pracoval například jako ředitel a jednatel slovenské pobočky General Electric, manažer výroby ACO Industries či výrobní ředitel ACE GROUP. Před příchodem do Motorpalu pak zastával pozici výrobního ředitele  společnosti Jihlavan.

Příchod Milana Uhrina je pokračováním trendu změn, který byl v Motorpalu zahájen na počátku tohoto roku po nástupu nového předsedy představenstva a generálního ředitele Radima Valase. Nový manažerský tým Motorpalu je nyní mixem lidí z firmy samotné a nově příchozích odborníků z oboru. Od začátku roku 2016 pro Motorpal nově pracují ředitel nákupu Lukáš Večeř (zároveň místopředseda představenstva) a finanční ředitel Petr Veselý (člen představenstva).   

Milan Uhrin je absolventem Technické Univerzity v Košicích (hutnické fakulty, oboru metalurgie železa a oceli). Mluví anglicky a německy.

Ve svém volném čase se věnuje sportu, kultuře, hudbě a historii.