Lenka Polanská začala působit ve společnosti TPA v roce 2001 v daňovém oddělení. V tomto oddělení poté pracovala jako konzultant a manažer. Od roku 2008 vykonávala pozici senior manažera. Lenka Polanská je odborníkem na daňové poradenství pro právnické a fyzické osoby, zejména v oblasti daní z příjmu. Na své nové pozici se bude zaměřovat především na daňové poradenství pro klíčové klienty a na služby vedení účetnictví.

Je absolventkou VŠE Praha a od roku 2003 je daňovým poradcem. Aktivně se rovněž věnuje lektorské činnosti ve sféře daní z příjmu a vedení účetnictví a také odborné publikační činnosti. Je členkou Komory daňových poradců České republiky. Lenka Polanská hovoří anglicky i německy.

Mezi její záliby patří lyžování a četba. Je vdaná a má dceru.

 

Radek Stein působí v TPA od roku 2003 a začínal na pozici asistenta v oddělení auditu, dále zde působil jako senior konzultant a od roku 2007 vykonával pozici senior manažera.

Nyní se bude podílet na vedení a strategickém plánování činnosti oddělení auditu TPA a na akviziční činnosti společnosti. Profesně se bude věnovat vedle auditu zejména oblasti finanční due diligence, transakčnímu poradenství a zahraničním klientům.

Je absolventem VŠE Praha, je auditorem a členem Komory auditorů České republiky. Aktivně se rovněž věnuje lektorské činnosti a odborné publikační činnosti ve sféře auditu a due diligence. Hovoří plynně anglicky.

Radek Stein je ženatý, má dvě děti a k jeho zálibám patří vysokohorská turistika, kutilství
a chalupaření.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist