Klára B. Follová je televizní a filmová producentka a mediální manažerka s více než 15tiletou zkušeností v oboru. Pro televizi Nova produkovala zejména primetimové pořady – například Kriminálku Anděl IV, Gympl s (r)učením omezeným nebo obnovenou verzi pořadu Chcete být milionářem? Podílela se také na legendárním sitcomu Comeback. V rumunské televizní jedničce PRO TV, která stejně jako Nova spadá pod CME, dohlížela na výrobu velkorozpočtové reality show Farma. Za sebou má také produkování přímých televizních přenosů (TýTý), magazínů (ESO), reklam a mnoha krátkých filmů z ČR i zahraničí.

Podle Follové je na filmovém trhu slibný prostor pro fullservicovou produkční firmu se specifickým profilem. „Naším hlavním cílem je nabízet komplexní služby pro zahraniční štáby, zejména z Německa a Asie, kde vidíme mimořádný potenciál,“ říká Follová. „Z vlastních zahraničních zkušeností a práce v mezinárodních týmech vím, že Česká republika má z pohledu filmového byznysu co nabídnout. Po zavedení systému daňových pobídek jsme se vrátili na filmovou mapu světa. Disponujeme výjimečnými lokacemi. Nejde jen o nejpopulárnější Prahu, ale také o Český Krumlov a další historická města. Stále populárnější jsou industriální místa jako Vítkovice nebo celá řada přírodních lokací. Velice důležitým faktorem je také tradičně vysoká kvalita práce českých filmových profesionálů.“

Vystudovala Katedru produkce na FAMU a Mediální studia na Fakultě sociálních věd UK a je držitelkou dvou magisterských titulů.

Follow Film Prague je filmová a televizní produkční společnost, která se věnuje zejména zakázkové výrobě. Produkuje TV pořady, online projekty, reklamy, focení pro české i zahraniční klienty.